#1Admin 24.11.12 11:53

Admin
1. godina - preddiplomski studij

Klikni OVDJE

2. godina - preddiplomski studij

Klikni OVDJE

3. godina - preddiplomski studij

Klikni OVDJE

1. godina - diplomski studij

Klikni OVDJE

2. godina - diplomski studij

Klikni OVDJE

#2Dorina 14.04.13 0:34


Guest
Sada ima 5 SkyDrive-a?

#3Payne M 14.04.13 0:42

Payne M
To bi bilo stvarno puno posla kad bismo morali provjeravati e-mailove ako imamo 5 SkyDrive-a. Naš SkyDrive ima samo 1 korisnički račun, a ne 5. Dalje vrijedi e-mail za slanje skripte: efos1961@hotmail.com Svaka godina ima svoju mapu. Zasad ih ima 5. Svaka mapa ima svoj link. Prije je bilo da su svi bili u jednoj mapi. Ovako je pregledniji i malo sigurniji.

#4Dorina 14.04.13 0:45


Guest
like

#5Payne M 16.04.13 14:16

Payne M
Tko ne može koristiti skraćeni link, može na ovaj način:

1. godina - preddiplomski studij

http://skydrive.live.com/redir?resid=7A457BF285E422E5!107&authkey=!ANcVMBvujsNYSow

2. godina - preddiplomski studij

http://skydrive.live.com/redir?resid=7A457BF285E422E5!108&authkey=!AAqyPieDGJPzZIg

3. godina - preddiplomski studij

http://skydrive.live.com/redir?resid=7A457BF285E422E5!109&authkey=!AOjtO3_w9o6RBpg

1. godina - diplomski studij

http://skydrive.live.com/redir?resid=7A457BF285E422E5!110&authkey=!AB3TTJ7DMEWM-Po

2. godina - diplomski studij


http://skydrive.live.com/redir?resid=7A457BF285E422E5!111&authkey=!AGojjmx6KdKhlsM

#6Phoebe 15.10.13 21:20

Phoebe
Pošaljite skripte na:

efos1961@hotmail.com

hvala

#7marisol 29.10.13 8:28

marisol
SkyDrive je blokiran do daljnjeg. Nije u redu da neki ljudi diktiraju što se smije objaviti, a što ne. Zahvalite ljudima koji idu u Edukosu i što ne žele pomoći ostalim studentima koji nemaju mogućnost da idu na skupe instrukcije.

#8marisol 29.10.13 8:47

marisol
Kategorije: prva, druga i treća godina su blokirani do daljnjega. Zahvalite ljudima koji idu u Edukosu. Žalosna sam što studenti nikako se ne mogu složiti. Pročitala sam što su napisali studenti iz grupe iz makroekonomije (Edukos) i šokirala sam se što sve tamo pišu o nama. Sram im bilo.

#9goran 29.10.13 8:51


Guest
Neka propadne taj Edukos. Stvarno su pokvareni i seru na svaku sitnicu.

#10kaya 29.10.13 9:12


Guest
Pogotovo Sonja Bertović što daje instrukcije iz makroekonomije (Edukos). Fotka se na facebooku ko neka Rihanna. Putuje po svijetu i unatoč tomu sere ovima što koriste skydrive. Ta žena svaki dan pati od PMS-a.

#11Bigy_5 29.10.13 9:16

Bigy_5
Ja ne vjerujem, ali stvarno ne vjerujem. Scratch 

#12marisol 29.10.13 9:16

marisol
Kad ta Sonja mora zarađivati na nas jer ako postoje materijale ona će sve više izgubiti mušterije. Zato je digla svima paniku da prof. Đula neće staviti ista pitanja.

#13sepet15 29.10.13 9:18


Sad ću ispasti bezobrazan, ali **** vas Facebook? Da li stvarno danas ljudi obraćaju pažnju na to što ljudi pišu tamo? Da nije Facebooka 75% ljudi koji ga koriste (uključujući i studente) se ne bi znali koristiti internetom i svim njegovim mogućnostima. Sad se nađe neki nadobudni klinjo koji misli da je svu pamet svijeta popio i sad bih se ja (ili bilo tko drugi) trebao naći uvrijeđen? Što je još bolje, ljudi su licemjeri i pozivaju se na neka autorska prava, a njih 95% koristi ne koristi legalne windowse / office a u životu nije kupilo 3 igre.

Ukidanje kategorija foruma ne donosi ništa pametno, već samo šteti. Normalno da će ljudi pljuvati po onom što drugi pokušavaju olakšati ljudima. Bilo je očekivano da će biti pritisaka na forum. Ako se dobro sjećam prije ovoga je postojao još jedan forum sa skriptama i svime, no ukinut je baš zbog prigovaranja što se tu dijele skripte i sl. Čak su i službeni forum fakulteta promijenili, pa više nisi mogao pisati pod nadimkom već si se morao registrirati sa carnet podatcima, pa se vide tvoji podatci.

Ako imaš 900 registriranih članova na forumu (a imaš), od njih 900, najmanje 20 ti posjećuje forum redovno i aktivno je. Od tih 900 njih 50 (najmanje) redovno pregledava novosti koje se tu nalaze. Od thi 900 barem je 10 položilo predmete / dobilo pomoć zahvaljući ljudima sa foruma. Ako se išta misli blokirat / micat, koliko si drugačiji zapravo od ljudi koji to isto rade sa materijalima koje objavljuješ?

Kao što sam napisao u temi na makro, pošalji materijale (ako treba samo iz makro), ja ću ih uploadati na 7 različith mjesta, pa neka brišu, stvarno je najmanji problem iste ponovno staviti na net. Što se mene tiče, mogu to napraviti i za sve ostale predmete / godine, kako god vama paše. Iskreno, sam bih to napravio, da sam se sjetio skinuti cijeli skydrive na komp, a vidim da to sad nije moguće.

Ne dajte se smesti zbog par budala kojima je dosadno u životu te zbog onih koji samo gledaju na pare. Ljudi ne shvaćaju da su im te skripte samo dodatne reference i da će ljudi kad vide Edukos na skripti pomisliti: "Hej, pa ovi znaju što rade, idem kod njih na instrukcije".

Svašta sam već napisao, no poanta i dalje stoji.
Nemoj sjeći cijelu šumu zbog par trulih stabala. Isplati li se tako samo odbaciti tvoj ili adminov trud ili trud ostalih studenata koji tu pomognu i onih koji traže pomoć?

--Too long didn't read--
Nemojte blokirati SkyDrive i nemojte blokirati forume.
Pošaljite skripte i riješiti ćemo to na neki drugi način.

#14Bigy_5 29.10.13 9:23

Bigy_5
Ja svaki dan i po par puta pogledam ima li šta novoga, treba li nekome nešto i nastojim pomoći. Imam i fejs, i rijetko kada tamo nešto pitam ili komentiram, uvijek ovdje jer mi je forum super i nek nas ima što više.

Ne znam baš kako to funkcionira, šta sada na kraju? Blokirano koliko, zbog čega točno?
Zbog stavaljanja nekih skripti za koje se treba platiti? WTF?!?! gungster 

#15marisol 29.10.13 9:23

marisol
Dobila sam poziv od jedne osobe da mu izvor strahuje da će biti otkriven jer Sonja i Danijel istražuju tko je predao materijale. Usporedit će rukopise svih studenata koji idu u Edukosu iz makroekonomije. Šokirala sam se!

I sad recite da Sonja i Danijel nisu poremećeni.

#16Bigy_5 29.10.13 9:26

Bigy_5
Hhhahah, pa ovo je bolje od Sculder-a i Mully. laughing 

#17sepet15 29.10.13 9:28


I što mu mogu napraviti? Izbaciti ga sa instrukcija, a i to je pitanje jer na temelju čega će to napraviti?

Jel on te skripte platio? Je. Jel on igdje na njima zarađivao, deklarirao ih kao svoje, prodavao, gurao ljudima u ruke? On je skriptu poslao prijatelju, neka si čovjek prepiše....

*edit* ljudska glupost me nasekirala i sad ne mogu učiti menadžment

#18Bigy_5 29.10.13 9:35

Bigy_5
Još jučer razmišljam, da li da si skinem sve sa SkyDrive-a i reko ma neću, bit će to tu kad mi bude trebalo. kava 

Slažemo se. ( Iako je meni bilo što dovoljno da ne učim ) vidjeti 

#19marisol 29.10.13 9:36

marisol
Sonja i Danijel su rekli na instrukcijama da oni neće biti krivi ako studenti dobiju drukčija pitanja i da to moraju tražiti krivca koji daje materijale u javnostima. Uspjeli su preplašiti i nastala je Panika među studentima koji plaćaju. Sve se vrti oko love i to me strašno ljuti.

#20Bigy_5 29.10.13 9:38

Bigy_5
Ljudska glupost nema kraja.
Prosto nevjerovatno.

Nekako mi se čini, da prof.Đula nema nikakve veze s tim njihovim pitanjima, šta već (nisam vidjela šta, ne znam) i da može staviti što god ona hoće. Ili su ovi vidoviti pa znaju sve od riječi do riječi? molitva 

#21sepet15 29.10.13 9:44


Aha, po toj logici možemo zaključiti:

1) Platiš instrukcije => imaš zagarantiran prolaz jer imaš pitanja koja će biti. Hm, netko (ne znam tko, nagađam) bi mogao početi zbrajati dva i dva i pomisliti kako u Edukosu imaju informacije koja će pitanja biti, a odakle im te informacije? Od koga su ih dobili? Čim se pitanja saznaju za javnost, ona se mijenjaju? Tko je ovdje lud? Pa mislite da bi si prof. iz makroekonomije dopustila da se njeno ime tako lako povlači po internetu / forumima / fejsbuk raspravama?

Kako Edukos može garantirati ljudima pitanja prije ispita? Prije će biti da su svi krenuli tamo jer su ovi imali pitanja, što je prof. skužila i sada pitanja mijenja, ao ni nemaju izlike, jer su skuvali ljude. Naravno, ljudi koji inače imaju 5.0 prosjek, pokazuju zavidnu razinu inteligencije i povjeruju ljudima. Da su im rekli da go*vno ima miris lavande, i to bi povjerovali.

Nešto je trulo u državi Danskoj.

#22marisol 29.10.13 9:46

marisol
Neki su tvrdili da prof. Đula mijenja pitanja čim dobije materijale iz instrukcija jer je kao navodno tako napravila više puta. Postoji neka demonstratorica koja ima zadatak da istražuje što sve ima na faceboku, na forumu i na Skydriveu i da to mora dostaviti prof. Đuli kako bi ona mogla vidjeti.

#23sepet15 29.10.13 9:49


Sasvim logičan potez profesorice. Naravno, opet se postavlja pitanje, kako ovi iz Edukosa mogu garantirati kakva će biti pitanja, pa makar ih nitko osim ovih sa instrukcija vidio nije?

#24marisol 29.10.13 9:56

marisol
Pa Edukos stalno garantira da imaju odlične rezultate. Pogotovo iz matematike. Zar nisi vidio njihov oglas da garantiraju prolaz iz matematike? Grin Žao mi je tih studenata što misle da su instrukcije kao plaćanje ispita. Razlika je što manje plaćaju nego da moraju platiti nekom prof. za prolaz ili veću ocjenu. Da postoji instrukcije iz EU i međunarodne ekonomije i to bi masa ljudi išla na to samo da dobiju neka pitanja za prolaz ili da dobiju dobru ocjenu -.-

#25sepet15 29.10.13 10:01


Sada ću biti malo zločest, ali pitam se što bi se dogodilo kada bi netko otišao kod profesorice i rekao?

"Gledajte, ja sjedim doma, učim, mučim se k'o budala, a ostali plate, odu na instrukcije i njima garantiraju ispitna pitanja, i što je najbolje, oni nakon toga prođu? Mislite li vi profesorice da je to u redu?"

Mislim da bi profesorica pozelenila i tu godinu nitko ne bi položio makro... Tako da ovi sa instrukcija su se isto malo previše zaletili i trebali bi se spustiti na zemlju.

No, daj ti meni reci koliko je folder Makroekonomija velik, da mi pošalješ materijale da imam iz čega učiti?

#26Sponsored content