Početna stranica

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 3]

#1ljenčina99 06.11.12 18:02


Kakav je to placement test sutra?jel to ono di se određuje os ic za 2 il za više?i iz ceg bi trebalo učit i sta bi trebo ucit ak mi moze neko malo pojasnit,posto eto,pogledajte mi nick i sve cete shvatit.

#2Admin 06.11.12 18:16

Admin
ljenčina99 wrote:Kakav je to placement test sutra?jel to ono di se određuje os ic za 2 il za više?i iz ceg bi trebalo učit i sta bi trebo ucit ak mi moze neko malo pojasnit,posto eto,pogledajte mi nick i sve cete shvatit.

Prema tvom nicku, onda ne moraš ići ako nećeš. Bolje da ideš na ispit u 2 mj. jer nije tako težak. Učiš samo poslovnih tekstova (imat ćeš mali odlomak na engleskom i to moraš samo prevesti na našem jeziku) i fraze (oko 10-tak moraš prevesti na hrv., a oko 5 na engl.) ako je tebi dvojka ok. Ne daje veću ocjenu za takve stvari. Možeš i veću ocjenu samo ako zbilja znaš sastaviti poslovno pismo i to na engl. Fraze su na stranici prof. koenig: http://www.efos.unios.hr/lkoenig/6145-nastava, a poslovni tekstovi su na Driveu. Za potpis moraš riješiti zadatke iz knjige i to predaš na A4 papiru. Zadatke koje moraš riješiti su na stranici prof. Piše tamo kad moraš predati papire. Izvanredni studenti moraju samo predati papire i ne moraju ići na ispit jer će dobiti ocjenu 2. Ne zvuči baš pošteno, ali takva su njezina pravila.

#3kraljica 06.11.12 18:50

kraljica
Placement test će se održat 07.11.2012. u 11:00 u dvorani 1. (da ne bi netko slučajno propustio, tj. zakasnio 15 minuta)

#4ljenčina99 06.11.12 19:28


znači to je taj test di se odreduje ko ce i sta ce.ja bi ipak mozda izaso sutra jer bi mi eng trebao koristit za dizanje prosjeka,sta da ucim isto s tog linka,ili(knjigu neamjos)?a ako ne izadem jel mogu kolokvirat za 2,il dvojke na ispit idu automatski?

#5Admin 06.11.12 20:06

Admin
ljenčina99 wrote:znači to je taj test di se odreduje ko ce i sta ce.ja bi ipak mozda izaso sutra jer bi mi eng trebao koristit za dizanje prosjeka,sta da ucim isto s tog linka,ili(knjigu neamjos)?a ako ne izadem jel mogu kolokvirat za 2,il dvojke na ispit idu automatski?

Ako ne ideš sutra automatski ideš na ispit. Nema materijala za placement. To je nekakav testić da vide koliko znaš iz engl. Ako prođeš, moći ćeš kolokvirati i imat ćeš priliku za veću ocjenu. Naravno, može se dogoditi da ne uspiješ kolokvirati tada ćeš morati ići na ispit. Tako je bilo i prošle godine. Vjerojatno će biti isto kao i ove godine.

#6mala_studentica_20 06.11.12 21:46

mala_studentica_20
šta sve točno moramo znat iz engleskog za sutra?
Odgovor: samo fraze što imaš na njezinoj stranici.... ima nekih 12 stranica fraza...

#7blogerica 08.11.12 23:05

blogerica
Da li se ona njena knjiga baš mora kupiti? Question By the way, kolika je cijena?

#8Admin 08.11.12 23:13

Admin
blogerica wrote:Da li se ona njena knjiga baš mora kupiti? Question By the way, kolika je cijena?

Misliš li na Sincerely yours? Ne bih rekao da je to prava knjiga. Više mi djeluje kao priručnik. Ne znam koliko košta, vjerojatno oko 100 kn. Ne vjerujem da je više od 150 kn. Svakako prvo provjeri u skriptarnici ili pošalji e-mail prof. Konig. Znam da ona vrlo brzo odgovara na e-mail.

#9Mala Sara 09.11.12 20:35


blogerica wrote:Da li se ona njena knjiga baš mora kupiti? Question By the way, kolika je cijena?

cijena priručnika je 123 kn

#10blogerica 13.11.12 15:01

blogerica
Kad je ona rekla objaviti rezulate? Sutra na predavanju ili? i moramo li baš doći sutra?

#11Mala Sara 13.11.12 23:19


jel sutra moramo ići na engl. ili će biti samo predaja radova?

#12dokoljenka_čarapčić 14.11.12 15:14


jel sky drive ukinut? ili šta mu se dogovilo... :S

#13Admin 14.11.12 15:20

Admin
dokoljenka_čarapčić wrote:jel sky drive ukinut? ili šta mu se dogovilo... :S

Nije ukinut. Idi na temu SkyDrive. Tamo su ti detalje o tome.

#14dokoljenka_čarapčić 14.11.12 22:26


ok hvalaa Grin

#15Phoebe 15.11.12 11:34

Phoebe
Zadaća za sljedeći put: str. 53 procitati e-mail te na njega odgovoriti u obliku faxa

#16blogerica 17.11.12 17:18

blogerica
Jel itko ovdje pripada kategoriji "ostali"?? Šta mi trebamo uopće donijeti i kada??

#17marisol 19.11.12 23:57

marisol
Jel mi može bilo tko reći što je s nama "ostalima"? Kad što trebamo donijeti i jel imamo u sri predavanje i jel trebamo za tada nešto napraviti?

O: Imaš kod nje na stranici, koje zadatke trebaš rješit u vježbenici. I koja sva pisma iz vježbenice moraš prevest i donijet na pregled. Možeš ić na predok ukoliko želiš rješit engleski prije 2.mj. Termine predrokova isto možeš nać kod nje na stranici Smile Na predrok ne možeš izać prije nego odneseš vježbenicu i prijevode pisama na pregled, kako bi dobila potpis Wink Uglavnom, prvi rok za predaju je prošao. Drugi je 5.12. (Predaja vježbenice i pisama), a predrok ti je ja mislim 19.12. Wink I imaš još jedan rok u 1 mj..

#18marisol 19.11.12 23:58

marisol
Jel moramo samo predati te zadatke ili moramo ići na vježbe i predavanja? Koju maksimalnu ocjenu možemo očekivati?

O: Nemamo ni vježbe ni predavanja.. Samo to moraš predati. Možeš dobiti samo pozitivnu ocjenu (2).

#19kraljica 20.11.12 22:17

kraljica
Je li možemo reći da nam upiše 2 iz engleskog ako smo low+? Da li moramo dolaziti na te vježbe?

O: Demonstratorica je rekla da se sam treba javiti prof. Knežević da zna da nećemo dolaziti i onda prijaviti prvi ispitni rok

P: A je li moramo nekakve zadatke ili nešto riješiti?
O: Jedino ono za potpis...

#20blogerica 22.11.12 16:02

blogerica
Da li možemo mi predati vježbenicu i te zadatke tek u 2. mj, ako tad odlučimo ići na taj ispit, a ne sada 5.12.?

#21blogerica 22.11.12 16:02

blogerica
Da li možemo mi predati vježbenicu i te zadatke tek u 2. mj, ako tad odlučimo ići na taj ispit, a ne sada 5.12.?

#22mala_studentica_20 22.11.12 16:10

mala_studentica_20
blogerica wrote:Da li možemo mi predati vježbenicu i te zadatke tek u 2. mj, ako tad odlučimo ići na taj ispit, a ne sada 5.12.?

Klikni na: Raspored

#23blogerica 22.11.12 16:56

blogerica
Aham, znači trebalo bi biti i 9.01. Smile

#24marisol 25.11.12 16:42

marisol
Moramo napravit memorandum onaj tj memo i neki crtez parkinga hahaha....to se odnosi na uppere

#25mala_studentica_20 27.11.12 5:28

mala_studentica_20
24. Str
2. Zadatak
1 With reference to, 2 I am writing to confirm, 3 I would be greateful, 4 could you possibly, 5 Thank you for your help, 6 I look forward to hearing from, 7 yours
3. Zadatak
8 Thank you for your letter, 9 i am writing to, 10 i would be delighted to, 11 i am afraid that, 12 i am enclosing, 13 please contact us again if, 14 i look forward to meeting you, 15 sincerely

46. Str
Svako sam mora.

48. Str
about, having, p.m , ring

52. Str
confirm, as requested, your arrival, look forward to, sincerely

59. Str
2. Zadatak
a-8, b-9, c-5, d-4, e-1, f-7, g-3, h-6, i-2
3. Zadatak
economy class, long-haul flight, chek-in desk, boarding card, hand hand longue, deparature luggage, duty-free shop, travel agent, American Express
not

74. Str
svako sam mora.

87. Str
1. zadatak
1 special skills, 2personal details, 3 personal details, 4 education, 5 special skills, 6 interest and achiements, 7 interest and achiements, 8 education, 9 education, 10 work experience, 11 work experience, 12 personal details, 13 interest, 14 qualifications, 15 qualifications, 15 referees

96. Str
2. zadatak
subscription from, recent republications, highly popular, extensively trialled, favourable response, suitable, recommend, experience, needs, featured, terms of payment, further information, representatives, specially selected, value, confident, colleagues, compilmentary copy, convience, eligible

179. Str
1.zadatak
1 drugi red, 2 drugi red, 3 prvi/prvi/drugi, 4 prvi/drugi, 5 prvi/drugi, 6 prvi/prvi/prvi, 7 prvi/prvi/prvi, 8 prvi/drugi/prvi, 9 prvi/prvi/prvi, 10 prvi/prvi

Nema toga puno tako da se stigne ispunit do srijede Smile

#26Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Engleski 1
» Engleski 5
» Engleski 2
» Engleski 4
» Engleski 6