Početna stranica

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

#1aniston 30.05.14 21:46

aniston
OSIJEK - Nešto više od godinu dana nakon velike akcije USKOK-a na osječkom Ekonomskom fakultetu, u tom je slavonskom gradu otkriven još jedan sličan slučaj.

Naime, kako je priopćila PU osječko-baranjska, provedenim kriminalističkim istraživanjima sumnja se da je 25-godišnji Osječanin počinio kaznena djela ovjeravanje neistinitog sadržaja i krivotvorenje isprave.

Osječanin je u vremenu od veljače 2009. do srpnja 2013. godine krivotvorio potpise i ocjene za više ispita na osječkom fakultetu, temeljem čega je dobio svjedodžbu o završenom studiju i stekao akademski naziv sveučilišni prvostupnik.
Izvor: Jutarnji

#2Enalj 30.05.14 21:49


Guest
Hahahaha

#3Mara-e 31.05.14 5:22


Guest
Nije mi jasno zašto tete iz referade nisu primjetili da nešto nije u redu na studomatu. Koliko ja znam, profesori ili asistenti moraju predati papir sa zaključnim ocjenama i tete to moraju unijeti na studomatu.

#4Zezo 31.05.14 5:29


Guest
A tko je taj 25-godišnji Osječanin? Grin

#5Mara-e 31.05.14 5:34


Guest
Ne znam. Znam da bismo već doznali kad bi članak bio na 24sata, a ne na Jutarnjem jer tamo su zabranili da se komentira. Ispada da ako napraviš neko sranje, nećeš biti u novinama, ali ako napraviš nešto lijepo tipa humanitarna organizacija onda si automatski u novinama -.-

U životu nije sve ružičasto!

#6Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]