#26čokolada 09.10.13 13:06


i danas su nam rekli da mozemo na dekanski ali samo da kada budemo isli na upis u referadu da naglasimo da smo isli na dekanski da nam ne poniste ispit...

#27efos6 13.10.13 20:32

efos6
jel nam treba i kopija osobne za upis ?

#28tina2 14.10.13 11:26


Pitanjce, ako netko zna...da li ako smo sad zamrznuli godinu možemo normalo izlaziti na ispite, jer danas sam upisala mirovanje, a na studomatu za ispite koje sam inače mogla polagati piše da sam oslobođena polaganja????Gasp Unsure 

#29efos6 14.10.13 13:38

efos6
jeste se vi svi uspjeli upisati danas ? ili su vas vratili zbog dekanskih zato sto su bahati i nesposobni?

#30tina2 14.10.13 13:51


Ja sam se danas upisala, nisam za dekanske ni spominjala, ali mi na studomatu stoje one koje sam prijavila...nisu mi poništeni...

#31karliexx 15.10.13 6:47


efos6 wrote:jeste se vi svi uspjeli upisati danas ? ili su vas vratili zbog dekanskih zato sto su bahati i nesposobni?
Ja nisam. I šta sad, da čekamo neki dodatni rok? Jer su mi rekli tamo di se upisujemo na studomat, tj. di smo dobili one kartice, da što prije uzmem karticu i odem na upis što prije... Unsure 

#32dorica 15.10.13 10:13


Guest
Upisati se možete obaviti bilo kada, ali najkasnije do 25.10.2013. Ako vas budu pitali, morate imati dobar razlog zašto niste na vrijeme se upisali. Vjerojatno će biti još jedan rok za upis za one koje idu na diplomski studij, ali nisam sigurna da li možete ići na taj upisni rok.

#33tina2 22.10.13 11:40


Molim vas pomoć, upisala sam mirovanje, ali kod svih upisanih predmeta mi piše: Od predmeta označenih sa dvije zvjezdice (**) ste oslobođeni polaganja....da li je i vama tako ili moram do referade?Unsure Unsure 

#34funki 22.10.13 21:06


tina2 wrote:Molim vas pomoć, upisala sam mirovanje, ali kod svih upisanih predmeta mi piše: Od predmeta označenih sa dvije zvjezdice (**) ste oslobođeni polaganja....da li je i vama tako ili moram do referade?Unsure Unsure 
mislim da možeš i nazvati referadu, meni je tako pisalo prošle god, u roku par minuta mi je to ispravila Smile

#35tina2 23.10.13 11:15


funki wrote:
tina2 wrote:Molim vas pomoć, upisala sam mirovanje, ali kod svih upisanih predmeta mi piše: Od predmeta označenih sa dvije zvjezdice (**) ste oslobođeni polaganja....da li je i vama tako ili moram do referade?Unsure Unsure 
mislim da možeš i nazvati referadu, meni je tako pisalo prošle god, u roku par minuta mi je to ispravila Smile
Hvala ti puno na infu....Grin Grin Grin  lakše mi je sad

#36čokolada 29.09.14 21:04


Zna li netko ako tajnica ne odobri mirovanje na temelju dokumentacije, da li ima smisla ići osobno kod nje ili ne?

#37Sponsored content