Početna stranica

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

#51mocili 10.10.13 11:36


Ljudi ima li tko rjesenja ispitnih rokova iz 2013 godine.

prvi put sam dosla na forum i pronasla sa skydrivea ona rjesenja i sve prosla, pa me zanima ima li tk ista od 2013 rokova?

#52ne znam 11.10.13 13:09


Sjeća li se tko trećeg zadatka danas? Je li pisalo y - 7x > -24 ili y - 7x > -21?

#53mocili 12.10.13 17:22


ako se ne varam mislim da je bilo 24 Smile

#54čokolada 14.10.13 12:15


jel zna itko ista za predavanja? jesu pocela i tko predaje ove godine?

#55princeza 15.10.13 14:36


jel u petak imamo samo predavanje ili i vježbe?

#56sambadi 16.10.13 21:10


Guest
Budući da su predavanja u vrijeme vježbi, logično da vježbi neće biti

#57longoria 28.10.13 17:30

longoria
Klikni OVDJE

Datoteka je teška gotovo 32 MB. Moguće da će vam trebati duže vrijeme (meni je trebalo manje od 1 min) da se učita, no ovisi koliko vam je internet brz.

#58Ivaa 15.11.13 15:07

Ivaa
za izlazak na kolokvije moramo ici na predavanja iako smo izvanredni? ili bolje pitanje koji su uvjeti za izlazak na kolokvije za izvanredne?

#59Lillian* 15.11.13 17:18


Ivaa wrote:za izlazak na kolokvije moramo ici na predavanja iako smo izvanredni? ili bolje pitanje koji su uvjeti za izlazak na kolokvije za izvanredne?
Za sve vrijede ista pravila, vježbe i predavanja su obavezna.

#60Ivaa 15.11.13 19:42

Ivaa
Lillian* wrote:
Ivaa wrote:za izlazak na kolokvije moramo ici na predavanja iako smo izvanredni? ili bolje pitanje koji su uvjeti za izlazak na kolokvije za izvanredne?
Za sve vrijede ista pravila, vježbe i predavanja su obavezna.
krasno, hvala Smile koliko izostanaka smijemo imati? 2?

#61Lillian* 16.11.13 14:30


Ivaa wrote:
Lillian* wrote:
Ivaa wrote:za izlazak na kolokvije moramo ici na predavanja iako smo izvanredni? ili bolje pitanje koji su uvjeti za izlazak na kolokvije za izvanredne?
Za sve vrijede ista pravila, vježbe i predavanja su obavezna.
krasno, hvala :)koliko izostanaka smijemo imati? 2?
Joj, nisam sigurna, mislim da da, ali probaj joj mail poslati.
Nešto je i rekla za one izvanredne koji rade da će njima dati neke dodatne zadatke ako rade pa ne mogu petkom stići na vježbe, tako nešto...
ako se dobro sjećam Smile 

#62Ivaa 16.11.13 19:57

Ivaa
Lillian* wrote:
Ivaa wrote:
Lillian* wrote:
Ivaa wrote:za izlazak na kolokvije moramo ici na predavanja iako smo izvanredni? ili bolje pitanje koji su uvjeti za izlazak na kolokvije za izvanredne?
Za sve vrijede ista pravila, vježbe i predavanja su obavezna.
krasno, hvala :)koliko izostanaka smijemo imati? 2?
Joj, nisam sigurna, mislim da da, ali probaj joj mail poslati.
Nešto je i rekla za one izvanredne koji rade da će njima dati neke dodatne zadatke ako rade pa ne mogu petkom stići na vježbe, tako nešto...
ako se dobro sjećam Smile 
ok, hvala ti puno Smile Like 

#63lakers24 15.12.13 16:08

lakers24
zna li netko kako se određuje pivot stupac kada imamo restrikcije sa manje jednako i vise jednako.........u manje jedanko je najveci negativni, a kako ovdje?

#64blogerica 15.12.13 20:02

blogerica
Kada je restrikcija > ili jednako, dodaju se artif, varijable, pa se onda za P.S.prvo bira najveći pozitivni M, pa onda najnegativniji M (npr. -3M i -5M, P.S. ti je -5M)

#65lakers24 15.12.13 21:21

lakers24
blogerica wrote:Kada je restrikcija > ili jednako, dodaju se artif, varijable, pa se onda za P.S.prvo bira najveći pozitivni M, pa onda najnegativniji M (npr. -3M i -5M, P.S. ti je -5M)


ako sam dobro skuzio, u prvoj tablici je najveci pozitivni M, a u ostalim tablicama najveći negativni M??

#66blogerica 15.12.13 21:35

blogerica
Pa zavisi šta dobiješ kod Zj-Cj.. nekad bude u prvoj tablici negativan, a u ostalima pozitivan.. ako imaš i pozitivni i negativni, onda odabireš pozitivni Smile

#67lakers24 15.12.13 21:44

lakers24
blogerica wrote:Pa zavisi šta dobiješ kod Zj-Cj.. nekad bude u prvoj tablici negativan, a u ostalima pozitivan.. ako imaš i pozitivni i negativni, onda odabireš pozitivni Smile

ok, hvala puno Smile

#68blefos 17.12.13 21:34


molim vas, jel zna netko ima li bitnih razlika između prošlogodišnjeg i ovogodišnjeg načina kolokviranja? ako su ove godine ta dva kolokvija jel onda ovaj prvi obuhvaća gradivo koje su prošle godine obuhvaćali 1. i 2. kolokvij? ili nešto više, ili nešto manje?... i koliko će biti potrebno za prolaz?

#69blogerica 18.12.13 13:36

blogerica

Ne znam što ste radili prošle godine, no ove godine u prvi kolokvij ide samo simpleks tablica, problem minimuma/maksimuma i dual.. i grafička metoda, naravno

#70lakers24 18.12.13 13:48

lakers24
zna li netko, kada je zadano > ili jednako, kada znam da mi je zadatak gotov.....jer imam jedan primjer koji je rijesen a u zj-cj u zadnjoj tablici ima i negativnih brojeva??

#71nemo 18.12.13 15:06

nemo
Može mi netko pls odg kada se kod DOPUNSKE VAR. piše malo u ?

#72princeza 18.12.13 20:20


kad je minimum u pitanju onda je zadatak gotov kad dobiješ negativne brojeve u redu zj-cj a za maksimum kad dobiješ pozitivne
u ide kod veće ili jednako, a y kod manje ili jednako

#73rakun 11.01.14 11:41


Guest
Pozdrav,

Nisam bio u petak na predavanju pa bih molio nekoga tko je bio ako može uslikati ono što ste radili...hvala Smile

#74lakers24 22.01.14 14:00

lakers24
kod problem asignacije u prvom primjeru smo za redukciju matrice uzimali najmanji element, jel zna itko zasto smo onda u onom primjeru sa studentima i ponuđenim poslovima uzeli najveći element za redukciju??

#75blogerica 22.01.14 15:54

blogerica
lakers24 wrote:kod problem asignacije u prvom primjeru smo za redukciju matrice uzimali najmanji element, jel zna itko zasto smo onda u onom primjeru sa studentima i ponuđenim poslovima uzeli najveći element za redukciju??

Nismo, i tamo smo najmanji element, no prije toga smo našli najveći element i od njega oduzimali ostale jer je u zadatku zadano da treba izvšiti takav raspored apsolvenata kako bi suma njihova zadovoljstva bila MAKSIMALNA. Zato to ide, najprije od najvećeg oduzmemo sve, pa onda nastavljamo ostale korake.. Smile

#76Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Poslovno komuniciranje