Početna stranica

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

#1dijana90 18.11.12 18:16

dijana90
Zasad kako stvari stoje (trenutno) trebali smo se davno ispisati i otići na drugi faks jer gubimo sva prava na studij, ne samo redovni, nego baš sva prava.

O: Bila sam kod tajnice 26.10. i cura ispred mene je isto 8.put pala ispit, napisala je zamolbu da joj odobre nastavak studija na faksu ali kao izvanredan student i tajnica joj je odobrila bez problema.
P: Eh, to je bio samo pocetak Smile svi mi imamo to odobrenje, to je bio najmanji problem Smile

O: Pa u čemu je onda problem?
P: U studomatu, sustavu koji je totalno loš...Samo nemoj pasti nešto 8. put da te ovako zaje*avaju ko nas i svima super

#2lakers24 02.12.12 20:12

lakers24
znaci prakticki ucim bezveze sve ono sto mi je ostalo.....nista od upisa?

#3kraljica 02.12.12 20:35

kraljica
lakers24 wrote:znaci prakticki ucim bezveze sve ono sto mi je ostalo.....nista od upisa?

Moći ćeš svejedno upisati, ali kao izvanredan student. Jedino je zbrka kod studomata.

#4lakers24 02.12.12 20:39

lakers24
e sad sto se tice studomata....mogu li ja kako utjecati na to, ili je sve u njihovim rukama?

#5kraljica 02.12.12 20:47

kraljica
lakers24 wrote:e sad sto se tice studomata....mogu li ja kako utjecati na to, ili je sve u njihovim rukama?

Tajnica je nekima rekla da se ne brinu oko toga i da će to srediti studentska referada. Samo nastavi učiti Wink Uostalom, nije fer da netko studira više od 5 godina, a dalje može izlaziti na ispite, a novi studenti ne smiju. To je diskriminacija.

#6lakers24 12.12.12 21:49

lakers24
postoji li kakva informacija, hoce li biti rijeseno do ispitnog roka u 2. mjesecu?

#7bzv 01.03.13 23:02


Da li netko zna što se desi ako u tekućoj godini nismo iskoristili 4. izlazak na ispit nego smo npr 2 puta izašli i prenesli ispit na 2. godinu i tamo nam se nastavlja racunati od 2. puta te i na 4 izlasku ne položimo ispit. Da li se onda ponovno racuna 4 puta ili?

#8Scherzinger 01.03.13 23:32

Scherzinger
Jao. Kad budeš upisao novu akademsku godinu onda ćeš dobiti još 4 puta. Ovako nećeš moći. Možeš pokušati, ali ćeš imati problema sa studomatom. Kad budeš iskoristio svih 8 možda ćeš moći dalje studirati jer znam par studenata koji bi trebali biti "izbačeni" iz faksa, ali dalje studiraju kao izvanredni student. Ne znam na koju foru, ali tajnica im je rekla da nek dalje studiraju jer to nije kraj i da to trebaju otići u studentsku referadu i raspitati se o tome.

#9bzv 05.10.13 20:51


a da li netko zna, pošto nam je od 1.10. tek nakod osmog puta komisija, ja ću sada upisati 3. godinu, ali npr. jedan ispit iz druge uopće nisam niti jednom prijavio, da li ću ja na njega moći izaći onda 8 puta?

#10Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Institucijski sustavi EU