Početna stranica

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 9]

#126pero 07.06.13 3:37


Guest
Studenti koji su predali seminarske radove prof. Kandžiji trebaju doći u petak, 07.06.2013. u 13:00 sati u kabinet prof. Marijanovića kako bi preuzeli radove ili dobili upute za ispravak.

Sve kolege koji su prijavili temu za završni rad kod prof. Marijanovića iz kolegija Institucijski sustavi EU trebaju odlučiti hoće li za mentora uzeti prof. Kandžiju ili će promijeniti mentora te se javiti sutra u navedenom terminu.

#127biba 07.06.13 19:04


Guest
Bila sam jedna od 20-tak studenata koji su dočekali na svoj red za upit o seminarskom radu. Prof. Kandžija je rekao da svi redovni studenti koji nisu na popisu za seminarski rad moraju se potpisati na jedan papir i navesti ime, prezime i matični broj. Mi smo se potpisivali i jedan kolega je uzeo taj papir i poslat će prof. na e-mail. Nakon toga prof. će nam javiti putem e-mail-a u pa ćemo dobiti temu. Sigurno se pitate koji e-mail? Onaj vaš efos e-mail. Rekao je da će to napraviti u roku nekoliko dana. Kad budemo dobili temu, moramo završiti seminarski rad do 16.6. na njegov e-mail jer mu treba nekoliko dana da pregleda i obavijestit će nas jesmo li dobro napravili ili ne. Oko 19. ili 20.6. je usmeni ispit i upis ocjena pod uvjetom da je vaš seminarski rad OK. Bit će obavijesti o tome na webu.

Izvanredni studenti ne moraju izraditi seminarski rad!

Ostali koji niste došli jučer se potpisivati morate se javiti prof. Kandžiju da vas upiše, pa ćete dobiti temu.

#128Kim Cat 07.06.13 20:07

Kim Cat
Institucijski sustavi EU - Page 6 7-6-2010

Ljudi!!! mi koji smo ostali u četvrtak za teme... Dobio sam odgovor, evo kopirati cu sve sto mi je poslano na mail Wink
Poštovani,

Odgovaram u ime prof. Kandžije. Teme seminara sam poslao još jučer profesoru Ciniju i demonstratoru Bičviću. Međutim, vidim da ih nisu proslijedili ostalima. Dostavljam Vam ih u privitku. također, proslijediti ću Vam mail sa ostalim uputama...

Lijep pozdrav,

Marko Tomljanović
I jos sam ovo dobio

Poslano prof. Ciniju i Dini Bičviću....

Poštovani,

u dogovoru sa profesorom Kandžijom, zamolio bih Vas nekoliko stvari:

1. obavijestite studente za koje sam jučer sastavio popis tema (njih 21) da napisane radove pošalju na moj mail (mtomljanovic98@gmail.com) do petka 14.6. 2013. godine

2. nadalje, profesor je zamolio da SVI (i oni sa prvotnog popisa) studenti pošalju seminarske radove Dinu Bičviću najkasnije do 19.6. 2013. godine u 17 sati

Još jednom ponavljam smjernice o formi seminara
- 15 - 20 stranica
- min. 9 bibliografskih izvora
- citiranje u tekstu - Harvard style
- uvod koncipiran od problema i predmeta istraživanja, hipoteze, svrhe i cilja istraživanja te strukture rada

Lijep pozdrav,

Marko Tomljanović

#129ekonomista 10.06.13 11:46


kada se mogu ocekivati rezultati ispita ?

#130longoria 11.06.13 18:09

longoria
Klikni OVDJE

Konzultacije (uvid u kolokvij) će se održati u četvrtak, 13.06.2013. u 9 sati, kabinet profesora Cinija.

#131flatino 12.06.13 17:34


Može li netko reći iz čega su učili ljudi koji su na ovom roku prošli ispit?

Neki kažu da nije dovoljno učiti iz prezentacija? Njegova skripta od 100 str. ili je knjiga obavezna?

#132eliza7 12.06.13 19:51


Guest
Da li moramo poslati seminar na e-mail već sutra ili možemo i u petak?

#133Kim Cat 12.06.13 20:21

Kim Cat
Možeš i u petak poslati na e-mail. 100%

#134barbara.tomljanovic 13.06.13 14:55


jel zna netko kad se  prođe ispit, kakav bude usmeni?
za ispit je dovoljno učiti iz prezentacija i dobro je proći ona pitanja što imaju po grupi, bilo je dosta pitanja iz toga Smile

#135zrinka34 13.06.13 15:15


Guest
Nitko ne zna kakav će biti usmeni nakon pismenog dijela. Prof. Kandžija je vrlo neprevidljiv. Svi koji su prošli iz kolokvija nije rušio. Rušio je koji su bili na granici. Npr. 3 i 4, pa ako nije znao/la smanjio je ocjenu kao trojku. Studenti koji su dobili 3 i 3 iz oba kolokvija i nisu znali na njegovo jedno pitanje nije smanjio ocjenu odnosno ostala im je trojka.

#136kraljica 14.06.13 1:50

kraljica
Ako pišete seminarski rad, mislim da će vama ovo puno pomoći

Ovdje možete pronaći publikacije prevedene na hrvatski jezik i izdane od strane Delegacije Europske unije u Republici Hrvatskoj.
Ostale naslove dostupne u samom Centru molimo potražite u Katalogu Informacijskog centra Europske unije, koji sadrži odabrane publikacije, brošure, periodike, monografije, CD-ROM-ove i ostala izdanja. Zbirka kataloga pokriva sve aspekte koji se odnose na proces europske integracije i posebice približavanja Hrvatske Europskoj uniji.
Ostale publikacije institucija, agencija i drugih tijela EU-a, potražite na stranicama EU bookshopa. Osim on-line knjižare, ova usluga služi i kao online katalog i arhiva svih publikacija EU-a.

http://www.delhrv.ec.europa.eu/?lang=hr&section=334

http://delhrv.ec.europa.eu/?lang=hr&section=316

#137Payne M 14.06.13 2:47

Payne M
The European Union, engleski jezik, 387 stranica, izdanje lipanj 2013. Ako ne znate dobro engleski zamolite nekoga da vam to prevede ili koristite Google Translate iako taj program nije pouzdan. Datoteka je teška 80,1 MB (megabajt)

Klikni OVDJE

#138dino323 15.06.13 14:13


Guest
Poštovani studenti,
19.06.2013. u 11:00 sati u kabinetu prof. Marijanovića biti će predaja seminarskih radova za sve studente koji nisu obavili svoje obveze vezane za seminare.
Pripazite na sve greške na koje ste upozoreni i seminare predajte na vrijeme. Dovoljno je da jedan član tima donese seminar u jednom primjerku.

#139barbarat 18.06.13 16:06


šta s nama kojima su seminari prihvaćenj, mi ne moramo više ništa, imamo  usmeni ili šta?
i kad je usmeni za nas koji smo prošli ispit?

#140sanja 18.06.13 16:20


Guest
Bit će obavijest o tome na web stranici efos-a. Kopirat ćemo tu obavijest i ovdje. Zasad se ne zna kada točno. Sutra se predaje samo seminare. Usmeni dio bi trebao za manje od 7 dana. Možda već 21.6. U svakom slučaju, treba provjeravati svaki dan je li stigla obavijest.

#141barbarat 18.06.13 16:30


Poštovani studenti,
usmeni dio ispita za SVE studente održati će se 20.06. u 8 sati! Na usmeni ispit dolazite s radovima koji su pregledani i odobreni.
 

evo ga Grin

#142gost ja 18.06.13 18:46


Guest
Pošto je obavijest za SVE studente jel to znači i za one koji sutra nose seminare? Smile

#143Freyja 18.06.13 20:03


A gdje treba doci, u kabinet, neku dvoranu?
I da li će to biti samo upis ocjene ili bas odgovaranje? Izvanredno sam i polozila sam oba kolokvija a rad nisam trebala pisati.

#144gost ja 18.06.13 20:51


Guest
Upravo sam dobila mail od asistenta prof. Kandžije za seminar.


"Obavijest za predaju rada: upravo me prof. Kandžija obavijestio kako je potrebno donijeti isprintani rad u njegov kabinet sutra do 12:00 sati."


Na stranici faksa piše sutra u 11:00 u kabinet prof. Marijanovića. Valjda je to to. Samo nas zbunjuju.


A što se tiče usmenog, tj. upisa ocjene, prošli je bio u dvorani 2. Svi su došli u isto vrijeme i prozivao je studente sa svojih mnogobrojnih popisa. Po 12 ih je sjedalo u prve redove i morali su na papir napisati odgovor na njegovo pitanje. Svima je upisao ocjenu, ali ne znam jel smanjivao onima koji bi krivo odgovorili. Naglašavao je da moramo znati institucije EU jer nam se tako zove predmet. Tako da su se pitanja vrtila oko institucija i ugovora. Moje iskustvo sa prošlog, za mene neuspjelog upisa koje je trajalo skoro 4 puna sata. Baš se i ne veselim novom Grin 

#145efos6 18.06.13 23:01

efos6
Jel i izvanredni moraju ići na taj usmeni ili samo dobiju ocjenu ako polože ispit?

#146keva77 18.06.13 23:05


Guest
Da, morate. Svi moraju ići na usmeni ispit. Piše ti gore da svi moraju doći (studenti koji su prošli putem kolokvija i studenti koji su prošli na prvom ispitnom roku). Ostali ne moraju. Tek u 7 mj.

#147efos6 18.06.13 23:15

efos6
ok.hvala ti.ma pitam jel je isto tako pisalo svi i za seminare a izvanredni ne moraju napraviti seminar

#148dino323 18.06.13 23:27


Guest
jel može netko napisati koja su pitanja bila na usmenom iz EU? hvala

#149gere9 18.06.13 23:27


Guest
tko je čuvar načela supsidijarnosti - odbor regija
čije interese zastupa Vijeće ministara - interese članica
carinska unija godine - 1968.

ako netko zna ostala nek napise

#150pero5 18.06.13 23:28


Guest
kada je stupio na snagu lisabonski ugovor

#151Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next