Početna stranica

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 13]

#226flatino 20.01.14 16:58


Guest
Iz čega ovo učiti za ispit? Ima li možda neka poglavlja u e-knjizi nešto da su "manje" važna? :)Ili uvijek bude baš iz svakog po nešto?

#227ff 26.01.14 22:27


Guest
jel mi moze netko reci ako idemo na ispit koliko prije se mora predati pristupni rad?

#228nemo 03.02.14 11:02

nemo
ff wrote:jel mi moze netko reci ako idemo na ispit koliko prije se mora predati pristupni rad?

itko ??

#229blogerica 03.02.14 13:34

blogerica
ff wrote:jel mi moze netko reci ako idemo na ispit koliko prije se mora predati pristupni rad?

Ma nije ti bitno kada ćeš ih predati, najvažnije je da imaš ovjerene i potpisane kada budeš išao na usmeni.

#230nemo 03.02.14 13:42

nemo
blogerica wrote:
ff wrote:jel mi moze netko reci ako idemo na ispit koliko prije se mora predati pristupni rad?

Ma nije ti bitno kada ćeš ih predati, najvažnije je da imaš ovjerene i potpisane kada budeš išao na usmeni.


Planiram izaci na ispit 10.02. Znaci ne moram do tada predati radne zadatke, nego mogu poslje ispita ?

#231blogerica 03.02.14 14:11

blogerica
Pa da, bitno da su spremni za usmeni.. međutim pazi, ako predaš kasnije, možda ti ne isprave na vrijeme, budući da se ponašaju totalno neorganizirano..

#232nemo 03.02.14 14:21

nemo
@blogerica...hvala puno Smile

#233kaya9 06.02.14 21:40


Guest
pitala je informacije, reinzinjering, sustavski pristup, vremenski aspekt informacije, informacija kao nematerijalni resurs, sta je pis, metode sustavskog pristupa

#234vannesa 06.02.14 21:41


Guest
dok sam ja bila pitala je i metode istraživanja u ekonomiji, strukturu djelatnosti gospodarstva, što je ekonomija, što je anketa, intervjuiranje, pokazatelje gospodarstva, da se jedan malo više pojasni, što su primarni i sekundarni podaci

#235jovor 06.02.14 21:42


Guest
Pita apsolutno sva podrucja ekonomije, npr. Sta je ekonomija, funkcije menadz., gospodarstvo, metode istrazivanja (neke objasniti).

#236kjal 06.02.14 21:43


Guest
21 ,22 boda ne pita samo upisuje ocjene

#237dogo 06.02.14 21:44


Guest
mene je pitala metode istraživanja tržišta u ekonomiji..i to prvo nisam znao i drugo polovično..i onda je počeo dar mar.! jel netko možda zna odg na to pitanje.

#238farka 06.02.14 21:45


Guest
Sve je pitala, pita ili iz radnih zadataka ili postavi pitanje. Vecinu pitanja koje je postavila su najbitnije stvari iz predmeta o kojima da bar malo znate nesto ispricat pustit ce vas, a dosta je ljudi dobilo i ocjenu vise ako su znali. Znala je ubacit i razine menadzmenta i sto se sjecam podjela gospodarstvenih djelatnosti (primarne,sekundarne,tercijarne).

#239kianm 06.02.14 21:54


Guest
ponovite si malo što je informacija, znanje, PIS, elementi pisa, reinžinjering, znajte dobro objasniti neki radni zadatak (npr tko sve i zašto mora sudjelovati u izradi informacijskog sustava). Često pita da si sami izaberete o čemu hoćete pričati, ovisi i o bodovima (nekima sam vidjela da je samo upisala ocjenu). Sve bi trebalo biti sa nekog 'šireg aspekta'. Ljudima koji su pričali o društvenim mrežama govorila je to.

#240tonna 06.02.14 22:01


Guest
znam da je to prošlo, ali će to pomoći za nove generacije

vrijednosti i kultura organizacije koja uči
aspekti informacije
BDP
faze reinzenjeringa
pozicija rudarenja podataka u bussines inteligencu i ashridgeov model misije

koncept BI, sustav,
trendovi(ona lekcija 8 ),
upravljanje znanjem,
vremenski horizont odluka,
buđet-buđetiranje!!

vrednote poslovnog sustava,
zivotni ciklus pis-a,
Klasifikacija modela e-poslovanja prema prirode obavljanih poslova,
Pristupi upravljanja znanjem,
oportunitetni trosak

1.Semantički pristup informacije. 2.Vrste poslovng informacijskog sustava. 3.Porterov model vrijednosti. 4.Upravljanje vs. rukovođenje. 5.Europsko društvo znanja i ulaganja u inovacije-kritički osvrt. 6. Reinžinjering.

Projekt vs program,pragmaticki aspekti,potencijalne koristi primjene BI,rebalans drzavnog proracuna

upravljanje znanjem, sustav,budžet

napomena: projekt vs program je gradivo 2. kolokvija

#241tonna 06.02.14 22:04


Guest
aspekti informacija: semanticki,sinktaticki i pragmaticki

budžetiranje je temelj poslovnoga planiranja i
menadžerske kontrole čiji je zadatak sve aktivnosti poduzeća postaviti kao vrijednosne ciljeve

#242kovaa 06.02.14 22:05


Guest
jel zna neko gdje ima odgovor na pitanje pozicija rudarenja podataka u bussines inteligencu i klasifikacija modela e poslaovanja?

#243tonna 06.02.14 22:05


Guest
klasifikacija modela e poslovanja ti je u onoj zadnjoj lekciji skroz

Pozicija rudarenja podataka BI ti je u 16. cjelini imaš podnaslov rudarenje podataka

#244vekan 07.02.14 17:59


Guest
Ljudi, kako je danas bilo na pis-u ...jel pitala sve?

#245nuk3 07.02.14 18:00


Guest
Dok sam ja bio pitala je pis, profit, informacija, vrijednost informacije, integralni inf sustav, pragmaticki aspekt informacije

#246đukica 07.02.14 18:01


Guest
znala je prolistat radne zadatke i pitat te da joj objasnis neku recenicu ili izraz ( sjecam se da je neku butru pitala "sto je to relevantna informacija" ), nekog je pitala da joj objasni situaciju u hrvatskoj s obzirom na okruzenje ( uz to je dodala i pitanje kad smo usli u EU ), pitala je svakog al nista posebno tesko, sam nemoj sutit

#247klara43 07.02.14 18:02


Guest
Da, svi koji su god nešto rekli, koji nisu šutili, sve je pustila samo što nekima je povisila ocjenu, nekima dala onu koju su već imali.. samo pričajte nešto da vidi da bar malo znate i pustit će vas..tj.bar je danas bilo tako!

#248ninka 07.02.14 18:03


Guest
mislim da je pitala jednu curu metode istraživanja pa je rekla da imamo kvalitativne i kvantitativne i nakon toga ne znam jel još dijelila posebno, još ju je pitala nešto u vezi toga al ne znam šta..valda će se javit netko koga je to pitala..al bila su OK pitanja, to što su gore napisali, ja sam otišla čim sam završila, tako da ne znam jel još kasnije pitala neka druga pitanja

#249lollo 07.02.14 18:04


Guest
kad sam ja bio pitala je iz rz dosta a i ocjenu vise nije tesko dobiti, samo nemojte sutiti

#250kraljica 07.02.14 18:50

kraljica
Nove datoteke na SkyDriveu.

#251Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next